Tover een hemelse gloed op met deze sneeuwdecoratie voor de kerst- en wintertijd! In de handleiding staat beschreven hoe je zelf met weinig moeite de engeltjesthee lightglazen kunt maken.
En zo makkelijk is het: Welk
handwerkmateriaal heb ik nodig voor de decoratie van Glas voor theelichtjes-? Voor deze decoratie heb je naast de Theelichthouder en de theelichtglazen vooral decoratieve sneeuw, satijnen vorst-Effectverf, en een engeltje nodig.
Welke stappen zijn nodig voor het maken van sneeuwdecoratie met theelichtglazen? De Theelichthouder is eerst "gegrond" met decoratieve sneeuw, zodat de theelichtglazen gemakkelijk in de daarvoor bestemde uitsparingen kunnen worden geplaatst. Randen en de randen van de uitsparingen kunnen plastisch gemodelleerd worden met decoratieve sneeuw naar persoonlijke smaak.
Terwijl de Theelichthouder droogt, zijn de theelichtglazen gesatineerd met vorst-Effectverf : Hiervoor deponeert u de kleur gelijkmatig op de buitenste glaswanden met een spons. De buitenste randen van de kleine glazen zijn dan versierd met decoratieve sneeuw.
Zodra alles droog is, begint de decoratie: Plaats de theelichtglazen gewoon in de daarvoor bestemde holtes, aan elk glas is een lint met een engelenvleugel bevestigd. Daarna moet slechts nog steeds engelen en de kerstaccessoires regelen op Theelichthouder .
Extra fooi Er zijn veel verschillende manieren om dit decoratie idee te versieren. Met kleine Bellen, belletjes, Veren, verstrooiingsonderdelen of Mica kunt u de decoratie een eigen persoonlijkheid geven.