Dit is hoe de kleine dieren gemaakt worden:
Meng de gietmassa met water volgens de aanwijzingen op de verpakking tot een romige massa en giet deze in de gewenste vormen. Tip: De Keraflott gietmassa kan tijdens het mengen gekleurd worden met VBS kleurconcentraat.
Laat de betonnen gietstukken gedurende ca. 12 uur in de vorm drogen. Haal voorzichtig uit de vorm en laat nog 12 uur drogen.
De Keraflott gietstukken kunnen na ca. 3 uur uit de vorm genomen worden, maar moeten dan ook ca. 12 uur doorgedroogd worden.
Nadat de gietstukken zijn gedroogd, kunt u met een boormachine voorzichtig gaatjes boren in de gietstukken, die later zullen dienen als memohouders. Doe dan wat hobbylijm in het gat en plak de memohouder erin.
Gebruik het papier en de ponsjes om kleine notities te maken. Deze kunnen naar wens met stiften worden beschreven.