Deze dromerige katoenen stof "Vady" heeft een breedte van ca. 150 cm met een stofgewicht van 115 g/m². De metergoed is gemaakt van 100% katoen en de grootte van het motief is ca. 0,5 - 2,5 cm. De stof voelt natuurlijk aan en kan met bijna elke standaard naaimachine worden bewerkt.
Een heerlijk veelzijdige stof en een echte allrounder! Zeer geschikt voor uw nieuwste naaiprojecten zoals accessoires, gordijnen, kussens, tassen of kleding. Combineer met andere stoffen met motief of met effen stoffen om elk naaiproject een unieke uitstraling te geven. Gebruik applicaties, labels, knopen of bverandering om accenten te leggen. Dit creëert charmante individuele stukken voor uw huis of als een cadeau idee.
De baallengte geeft de maximale lengte van het stof aan één stuk aan. Bestellingen daarboven worden in meerdere delen geleverd. Baallengte = 20 m.
Deze artikel zal worden aangepast aan uw persoonlijke behoeften. Gelieve nota te nemen van de verschillende regelingen in het herroepingsrecht.