Dit is hoe de grote kaarsen zijn ontworpen:
Knip het gewenste motief uit het servet en verwijder de bovenste bedrukte laag. In ons voorbeeld hebben we gekozen voor een schattig elfje.
Leg het motief op het kaarsoppervlak, span er bakpapier strak over en verwarm het motief voorzichtig met de embossingdroger. Zodra u ziet dat de was op het oppervlak vloeibaar wordt, zet u de droger uit. Haal na een kort ogenblik voorzichtig het bakpapier eraf. Het motief is nu "verzonken" in de bovenste waslaag.
Stempel het zijdepapier op de gladde zijde en teken met een kleurpotlood het woord "Christmas" over van het sjabloon. Bedek beide woorden met bakpapier en breng het aan op de kaars op dezelfde manier als hierboven beschreven. Teken dan het woord "Kerstmis" met de kaars liner. Plaats de versierde kaarsen op de onderzetters en je hebt een geweldige kerstversiering.