Instructies Nee. 2860
Moeilijkheidsgraad: Beginners
Werktijden: 3 Uren
Grote kaart:
Perforeer eerst de notenkrakers en de banners uit de aquarelpapier met de Sizzix embossingmachine. Kleur ze in met VBS Aquarelpotloden. Neem een ander vel aquarelpapier en vouw het dubbel met de VBS contoursnijder. Vouw het samen. Je hebt nu een DIN A5 kaart. Kies voor de achtergrond een gekleurde Papier uit de Artemio "Let it snow" papierlegger voor de achtergrond. Knip dit op het gewenste formaat met de cutter en plak het op de kaart met behulp van VBS knutsellijm op de kaart. Knip vervolgens de sneeuwbol met de kerstboom uit en plak deze er ook op. Stempel de banner met de stempelset. Versier nu de banner en de notenkrakers op de achterkant met 3D zelfklevende pads en plak ze op de kaart.
Kleine kaart:
Gebruik de VBS contour cutter om de kaart op het gewenste formaat te snijden Papier op het gewenste formaat, vouw het in het midden en ril het tot een kaart. Kies een gekleurde achtergrond uit de Artemio-papierplaat "Let it snow Papier voor de achtergrond, knip het op maat en plak het op de kaart met VBS knutsellijm op de kaart. Kies dan een motief uit het blok en knip het uit. Plak dit ook op de kaart knutsellijm op de kaart. Pons een banner uit met de Sizzix embossingmachine en stempel deze met een groet. Je kunt de randen inkleuren met aquarelverf .
Plaats de "Notenkraker" siliconen stempels op een stempelhouder en dep ze met de waterproof stempelkussens van Staz-On. Druk ze op een aquarelpapier. Verf ze nu met aquarelpotloden. Zodra de kleur is opgedroogd, knip je ze uit en plak je ze samen met de banner op de kaart met 3D zelfklevende pads.