Het zachte vilten kussen bevat een met kersenpitten gevulde tik, die eenvoudigweg wordt verwijderd om te verwarmen. Het witte pluche kussen nodigt uit tot knuffelen.
En dit is hoe je het doet
Knip Viltplaat een 7 cm brede strook af aan de lange zijde en plaats de resterende Viltplaat strook rechtop voor u op het werkblad. Breng vervolgens het sjabloon over met een maskeerstift in het midden van het bovenste derde en knip de sneeuwvlok uit met een kleine puntschaar. Naai drie knoopjes aan de ene korte zijde en knip de bijpassende knoopsgaten aan de andere korte zijde door Vouw nu deze Vilt ene rechterkant op tot aan de hotelbeugel. Twee ca. 24 cm hoge zijden liggen op elkaar en de rest (ca. 10 cm) ligt ertussen. Naai de twee buitenzijden op en draai het resulterende kussen. Naai een bijpassende tijk uit de Pepita stof, vul deze met kersenpitten en plaats deze in het viltkussen. U kunt het op elk moment gemakkelijk verwijderen om het op te warmen in de oven of de magnetron. Voor het lichtgekleurde kussen knipt u het pluche op maat 100 x 43 cm en naait u de korte zijden over. Zo krijg je schone stofranden die niet rafelen. Vouw deze stof vervolgens met de goede kanten op elkaar tot een vierkante kussensloop en naai de buitenzijden aan elkaar. Voordat u het afgewerkte tikje in de pluche hoes steekt, naait u de uitgesneden sneeuwvlok met de hand.
Beste naaister, aangezien stoffen seizoensgebonden goederen zijn en wij altijd trendy stoffen voor u in voorraad willen hebben, kan het gebeuren dat de genaaide stof niet meer in ons assortiment zit.
In onze stoffenafdeling vindt u een grote selectie geweldige stoffen. Klik hierom alle stoffen te ontdekken.
Dit idee is tijdloos mooi!
Enkele Artikel zijn helaas niet meer beschikbaar
Maar dit idee is te mooi om het van je af te houden. We blijven het graag aan u presenteren - laat u inspireren!