Geweldige KREUL Javana stoffenverfset "Basiskleuren" voor uw stofschilderprojecten -voor lichte en donkere stoffen.
De stoffenverfset bevat 6 basiskleuren à 20 ml in wit, geel, rood, blauw, bladgroen, zwart en een penseel.
KREUL Javana stoffenverfset bevat romige, briljante stoffenverven met een impasto karakter. De sterk dekkende kleuren zijn op waterbasis en geschikt voor lichte en donkere stoffen van katoen en gemengde stoffen tot max. 20% synthetische vezels.
De textielverf is ideaal voor het bedrukken en sjabloneren van stoffen. De kleur is lichtecht na fixatie en wasbestendig tot 40°C (binnenstebuiten).
Stel de inhoud in:
6 x 20 ml in de kleuren wit, Geel, Rood, Blauw, Bladgroen udn Zwart
1 borstel
Gebruikstips:
Toepasbaar op: Lichte en donkere katoenen stoffen en gemengde stoffen tot max. 20 % synthetische vezels.
Aanbrengen met: Afhankelijk van de gewenste techniek, met een penseel, deppende borstel of spons.
Voorbereidingen: Was textiel vrij van finish en wasverzachter voor het verven. Na het drogen bakpapier tussen de stoflagen leggen ter bescherming.
Toepassing: De briljante textielverven kunnen direct met een penseel worden aangebracht. Voor het sjabloneren raden wij aan een kleefspray op het sjabloon aan te brengen en het vervolgens op de stof te plaatsen om te voorkomen dat het verschuift. Daarna kan de kleur worden aangebracht met bijvoorbeeld een spons. Verwijder het sjabloon onmiddellijk na het overbrengen, zolang de kleur nog nat is. Om te stempelen breng je gewoon met een stippelpenseel verf aan op de stempel en vervolgens breng je de stempel met lichte druk aan op de stof en verwijder je deze voorzichtig weer.
Droogtijd: Het duurt ongeveer 6 uur tot de verf volledig droog is. Laat ook het bakpapier zo lang tussen de lagen stof zitten.
Afwerking: Om de verf op de stof te fixeren, bedek het met bakpapier en fixeer het met het strijkijzer op katoenstand gedurende 5 minuten. U kunt dit ook in de oven doen. Fixeer de stof daarvoor 8 minuten op 150 °C.
Goed om te weten: Gesmolten stoffen kunnen binnenstebuiten worden gewassen tot 40 °C.
Deze stoffenVBS verfset bevat de populaire Basiskleuren Goudgeel, RoodBriljant blauw, Signaalgroen en Zwart. Deze kleurencombinatie maakt veel nieuwe tinten en nuances mogelijk door het mengen.
De kleuren zijn op waterbasis en geschikt voor bijna alle textiel en technieken - ze zijn ook geschikt om te Stenciling, stempelen of te bedrukken. Ze zijn fluweelzacht en kunnen worden gebruikt voor lichte en medium achtergrondstoffen. Na het strijken (op het hoogste niveau) zijn ze wasbaar tot 40 °C (delicaten).
De textielverven zijn reukloos en gemakkelijk aan te brengen