Een KREUL textielmarker medium "Glitter", set van 5 met de kleuren rood, rosé, zwart, zilver en goud. Geschikt voor textiel van katoen, linnen en gemengde weefsels tot max. 20 % synthetische vezels. De lijndikte is ca. 2-4 mm en een ronde punt zorgen voor precieze lijnen, zelfs op grovere textielsoorten. Geschikt voor lichte en donkere stoffen. Deze halfdekkende textielverfpennen met glittereffect zijn op waterbasis en lichtecht. Het ventielsysteem zorgt voor een gelijkmatige en nauwkeurige inktstroom.
Geweldige modekleuren met harmonieus op elkaar afgestemde tinten. De glinsterende kleuren schitteren versieringen op stof heel chique. Met zelfgemaakte dessins in de trendy modekleuren ontstaan grote blikvangers en zeer individuele dessins met een glamour-effect. Word een ontwerper en beschilderT-shirts, tassen, kussenhoezen en nog veel meer. Zo ontstaan prachtige individuele stukken.
Tips voor gebruik:
Van toepassing op: Batist, katoen, linnen, gemengde stoffen tot max. 20 % synthetische vezel.
Solliciteer met: Pen / Marker.
Voorbereidingen: Was textiel vrij van afbijtmiddelen en wasverzachter alvorens te verven. Leg na het drogen bakpapier tussen de stoflagen om ze te beschermen.
Toepassing: Schud KREUL Textile Marker Glitter krachtig met gesloten dop gedurende 1 tot 2 minuten voor elk gebruik. Door de punt enkele malen voorzichtig op het papier te drukken, wordt inkt gepompt tot hij zichtbaar wordt.
Droogtijd: 6 uur.
Afwerking: Bedek de geverfde stof na de droogtijd met bakpapier en zet hem 5 minuten vast met het strijkijzer op katoenstand. U kunt de stof ook gedurende 8 minuten bij 150 °C in de oven fixeren. .
Let op: Gesmolten textiel kan binnenstebuiten worden gewassen tot 40 °C op het fijnwasprogramma.