Instructies Nee. 2879
Moeilijkheidsgraad: Beginners
Werktijden: 2 Uren
Eerst worden twee blokken aan de metalen ring gelijmd met VBS knutsellijm aan de metalen ring. De smalle kant van de blokken wordt op de grote ring gelijmd om een brede basis te creëren. Op de kleine ring worden de houten blokken met de brede kant vastgelijmd, waardoor een kleiner oppervlak ontstaat, maar het voorste blok wel van een label kan worden voorzien. Hiervoor kun je ons gratis sjabloon uitprinten en het overbrengen op het blok met grafietpapier. Trek de letters over met de Posca marker .
Laat de gelijmde blokken ongeveer 3 uur drogen.
Meng de Raysin volgens de aanwijzingen op de verpakking op mengbeker , giet het in de mallen en tik de mal lichtjes op het tafelblad zodat de luchtbellen eruit komen. Na 1 uur Tijd to drogen: kunnen de gietvormen voorzichtig uit de mal worden gehaald. Strijk de randen glad met een beetje schuurpapier .
Bevestig de achterkant van de lichthuisjes snoer lampie met hete lijm. Plaats de huisjes vervolgens in de ring (eventueel vastzetten met lijm).
Lijm de "rendiervriendjes" op de blokken met hete lijm.
Bevestig tot slot de linten.