Met het Motief strozijde "Paris Je t'aime - Letters from Paris" haal je een stukje van de romantische stad van de liefde in huis. De Eiffeltoren, brieven en enveloppen, ornamenten en rozen sieren het hoogwaardige motief stro stro strozijde, dat perfect is voor zowel knutselen als DIY projecten.
Het natuurlijke papier van plantenvezels is bijzonder scheurvast en waterbestendig en is ideaal voor servetten- en decoupage. De print is eenzijdig op DIN A4-formaat met een gewicht van 28,0 g/m² en je hebt de mogelijkheid om de motief strozijde afzonderlijk te knippen, te scheuren of in zijn geheel te gebruiken.
De verschillende motief strozijdes in de collectie zijn perfect op elkaar afgestemd en bieden talloze ontwerpmogelijkheden voor unieke cadeau- en decoratie-ideeën. Er zijn veel combinaties mogelijk.
De motief strozijde is een absolute must-have voor alle knutselfans! Het is perfect voor scrapbooking, het ontwerpen van wenskaarten, schildersdoeken, houten decoraties en cadeauverpakkingen, maar ook voor het versieren van dozen en papieren zakken. Het is ook ideaal voor tal van andere creatieve projecten.
Het motief strozijde kan worden ontworpen met de servet- of decoupagetechniek. Het enige wat je nodig hebt is decoupagelijm om het op te plakken en decoupagelak om het na het drogen te verzegelen. Zo maak je in een handomdraai prachtige knutselprojecten en dompel je je huis onder in een romantische, Franse sfeer.
Dus laat je betoveren door de "Paris Je t'aime" collectie en breng een vleugje Parijs in huis! Bestel nu de Motief strozijde "Paris Je t'aime - Letters from Paris" en laat je creativiteit de vrije loop!