Mucki porseleinpiraten, porseleinen schilderstiften in een set van 5 met felle kleuren in Geel, Rood, Blauw, Groen en Zwart, met een lijnbreedte van ca. 2-5 mm. Geschikt voor glas, porselein en keramiek dat stof- en vetvrij is. Gewoon schilderen, vier uur laten drogen en 90 minuten bakken in de oven op 160 °C en laten afkoelen. Daarna is het artikel geschikt voor de vaatwasser. De gebruiks- en eetruimte moet vrij worden gelaten bij het schilderen
Een geweldige set van korte en handige pennen met een robuuste punt. De pennen zijn op waterbasis, dermatologisch getest, parabeenvrij, glutenvrij, lactosevrij en veganistisch.
Hé, wat zijn de piraten losgeslagen! Wat de handen van de kinderen ook tekenen, deze potloden kunnen het aan. De porseleinpiraten sturen hun groeten en brengen in een mum van tijd slimme kunstwerken naar glazen, bekers en borden
Tips voor gebruik:
Toepasselijkheid to: Glas, keramiek, porselein.
Aanbrengen met: Liner fles / tube.
Voorbereidingen: Het oppervlak moet schoon zijn en vrij van stof en vet.
Verwerking: Je kunt er gewoon op schilderen. Pompen is niet nodig. Voorbereidende tekeningen kunnen worden gemaakt met een potlood.
Tijd to drogen: 4 uur.
Werk om af te maken: Plaats het beschilderde voorwerp na een Tijd to drogen van ten minste 4 uur in een koude oven. Stel de oven in op 160 °C. Wanneer de temperatuur bereikt is, bak dan gedurende minstens 90 minuten. Zet de oven uit. Laat afkoelen in de oven.
Dit moet worden opgemerkt: Nuttige en eetruimten mogen niet worden versierd of beschilderd, aangezien de verf niet voedselveilig is.