Je nieuwe sieraad wordt een absolute blikvanger met de Ornament-Kralen "Flower 1"! De 6 afzonderlijke kapjes hebben de perfecte maat van 10 mm buitendiameter en 1 mm binnendiameter, zodat ze harmonieus om je kraal passen en een nieuw licht werpen op je sieraad. Maak je creaties uniek en versier ze met deze prachtige bloemkapjes.
Het bijzondere is de vorm van de bloem, die je sieraad een elegant en speels element geeft. De kralen caps zijn gemaakt van hoogwaardig platina en maken indruk met hun gladde oppervlak en aangename gevoel. Met hun eenvoudige elegantie zijn ze het perfecte accessoire en passen ze bij veel verschillende stijlen.
Ontdek de vele manieren waarop je de kralen caps in je sieraden kunt integreren: Rond een kraal geregen, als versiering op armbanden van leer of textiel of als speciaal detail op je oorbellen - er zijn geen grenzen aan je creativiteit. Gebruik de kralen caps als afwerking voor je kettingen of als verbindingselement voor verschillende sieraadelementen.
Laat je van je creatieve kant zien met de Ornament-Kralen en ontwerp individuele sieraden die je persoonlijke stijl onderstrepen. Laat je fantasie de vrije loop en bestel de Ornament-Kralen "Flower 1" in onze shop!