Met de schattige siliconen stempels "Paasgroeten" kun je in een handomdraai kaarten, dozen, tags en co. voor Pasen ontwerpen. Perfect voor het versturen van mooie groeten met Pasen of voor het versieren van mooie hangers voor de paasstruik.
De dozen kunnen eenvoudig worden gestempeld met behulp van acrylblokken. Hiervoor worden de siliconenstempels op het blok geplaatst en stevig aangedrukt, met stempelinkt geïnkt en vervolgens met gelijkmatige druk op de dozen gestempeld
Om een echt schoon stempelresultaat op kaarten en tags te bereiken, is het aan te raden om een Clear stamping tool te gebruiken. Dit is ook erg handig als u meerdere kaarten in dezelfde stijl wilt stempelen. Om dit te doen, vouwt u het stempelgereedschap uit, richt u de Papier op de onderste bodemplaat en bevestig het met de twee magneten. De siliconen stempels worden op de bovenste plaat geplaatst. Als u tevreden bent met de uitlijning, drukt u de twee zijden stevig op elkaar, zodat de stempels aan de acrylplaat blijven plakken. Daarna kunnen de stempels worden geïnkt met stempelinkt. Nu worden de twee platen weer gesloten en gelijkmatig samengeperst om de inkt op de Papier om over te dragen. Open de doos en het zegelmotief is klaar. Op deze manier kunnen kaarten of tags worden ontworpen met hetzelfde uiterlijk
Voor een edele uitstraling kun je de kaarten of dozen ook ontwerpen met Viva Decor Maya Stardust. De kleur hoeft slechts 1x te worden aangebracht en zorgt voor een mooie Metaalachtigeffect.