Geef je creatieve projecten een sprankelend tintje! De VBS Edelsteenlijmis de perfecte keuze voor het stevig en stevig lijmen van edelstenen op verschillende materialen zoals glas, stof, hout, papier, karton of leer. Met het flesje van 40 ml heb je genoeg lijm voor talloze knutselideeën.
De VBS Edelsteenlijmis wordt gekenmerkt door zijn speciale eigenschappen. Hij is watervast en op waterbasis, dus er is geen extra vervuiling met oplosmiddelen. Je creaties gaan dus niet alleen lang mee, maar zijn ook huidvriendelijk.
De VBS Edelsteenlijmis is heel gemakkelijk in gebruik. Je kunt hem heel precies aanbrengen met de liner fles. Eenmaal droog is de lijm transparant en zorgt ervoor dat je edelstenen perfect tot hun recht komen.
De VBS Edelsteenlijmis is niet alleen ideaal voor sieraden, maar ook voor het versieren van kaarten, albumpagina's of decoratieve werkstukken. Het opent talloze creatieve mogelijkheden om je DIY project op te fleuren. Laat je fantasie de vrije loop en tover individuele stukken tevoorschijn die gegarandeerd uniek zijn.
Voor een goede hechting moet je de lijm minstens 24 uur laten drogen. Daarna kun je je werkstuk gemakkelijk wassen op een temperatuur tot 30°C. Dus pak de VBS Edelsteenlijmis en geef je knutselideeën een glamoureus tintje!
Tips voor gebruik:
Toepasselijkheid to: Glas, hout, leer, Papier, Karton / karton, textiel / stoffen en meer.
Aanbrengen met: Flacons voor voering / Pen.
Voorbereidingen: Het oppervlak moet droog en vetvrij zijn.
Verwerking: Voor het maken van uw eigen sieraden met kralen, Pailletten en edelstenen.