De glitterende Versierwas platen "Glimmer gekleurd" hebben een afmeting van ca. 10 x 5 cm en kunnen worden gebruikt voor creatieve kaarsdecoraties. Er zijn 8 verschillende kleuren inbegrepen.
De wasplaten kunnen afzonderlijk worden gesneden met behulp van een schaar, een kniptang, een puntig keukenmes, een perforator of een snij- en perforeerpen. Ze kunnen niet alleen op kaarsen worden aangebracht, maar ook op glas, plastic en zelfs karton of hout (plak ze hier op met dubbelzijdig plakband). Zo worden eenvoudige kaarsversieringen echte blikvangers.
Tip: Om de wasvellen gemakkelijker uit de verpakking te halen, kunt u ze van tevoren in de koelkast koelen. De verwerking gebeurt het best bij kamertemperatuur. Gewoon met de hand opwarmen en aandrukken.