Instructies Nee. 1587
Moeilijkheidsgraad: Beginners
Het eerste wat je moet doen is je planner vullen met de vellen die voor jou belangrijk zijn. Beschikbaar zijn jaaroverzichten, maand- en weekoverzichten, registers, notitieblokken en kleefregisters.
Nu kunt u de verschillende dagen en weken plannen. Het is het beste om te beginnen met de week die op dit moment actueel is. Voer de afspraken en taken voor de betreffende dagen in. U kunt ook to-do lijsten toevoegen.
Elke dag heeft u natuurlijk de mogelijkheid om in te gaan op wat u heeft meegemaakt, vragen die u bezighouden en nog veel meer. Het mooie van journaling is dat het een zeer individueel ontwerp mogelijk maakt. U kunt foto's, tekeningen, allerlei versieringen, lijsten, verjaardagen en nog veel meer toevoegen.
Elk tijdschrift is anders en net zo individueel als jij!
In ons voorbeeld hebben we na het invoegen van de overzichtsbladen de lijmregisters bevestigd en vervolgens de planner verfraaid met behulp van de sjablonen en Washi Tape.
Wilt u leren hoe u woorden en teksten op een bijzonder mooie manier kunt schrijven voor uw journaalprojecten?
Kijk dan eens naar onze categorie Handletteringen.