Met decoratief aluminiumdraad, 2 mm, lengte 3 m, creëer je accenten die er meteen uitzien alsof ze met de hand zijn gemaakt. Het draad laat zich goed vormen en houdt je ontwerp stevig op zijn plaats.
Als aluminiumdraad is hij geschikt voor tal van knutselprojecten. Je ontvangt 3 m draad met een dikte van 2 mm, ideaal om te wikkelen, te buigen en te vormgeven.
Je mogelijkheden met knutseldraad:
Fijne details voor het maken van sieraden, zoals hangers, ringen of kleine elementen van draadkralen.
Stevige lussen en ophangingen voor cadeaulabels, mobielen of kleine decoratieve objecten.
Bloemschikken gemakkelijk gemaakt, voor het vastzetten en versieren van takjes, kransen en planten zonder veel gereedschap.
Maak spiralen, letters of strakke contouren en combineer ze met kralen, linten of natuurlijke materialen. Zo ontstaan persoonlijke accessoires en decoratieve blikvangers die je direct kunt verwerken of cadeau kunt doen.