VBS-tekenwedstrijd - Maak nu kans op prijzen!
En tot en met 30 september 2026 12% korting op schildersdoeken!
⨯
  • Gratis verzending vanaf 75 € binnen België
  • Eenvoudige retourzending
VBS Basteln und Hobby
Kreul Kreative

KREUL Art Potch Lak & Lijm "Mat", 154 g / 150 ml

  • Vulvolume: 150 ml
  • Oplosmiddelvrij
Artikelnummer 727037
Levertijd: ca. 1 week
Adviesprijs 7,19 €
5,89€
(1 l = 39,27 €)
Alle prijzen plus verzendkosten
KREUL Art Potch Lak & Lijm "Mat", 154 g / 150 ml
Adviesprijs 7,19 €
5,89€
(1 l = 39,27 €)
Gratis verzending vanaf 75 € binnen België
Eenvoudige retourzending
Aantal:

Productgegevens

Met de KREUL Art Potch Lak & Lijm "Mat" kun je heel eenvoudig de servettechniek toepassen. De zijdemat lijm en lak op waterbasis drogen transparant op en zijn perfect voor een eenvoudige look. Maar dat is nog niet alles: deze speciale lijm is zowel vernis als lijm in één, wat hem bijzonder praktisch en duurzaam maakt. Je hebt namelijk maar één product nodig om servetmotieven op te plakken en vervolgens te vernissen.

Verander met de KREUL Art Potch Lak & Lijm in een handomdraai de meest uiteenlopende voorwerpen in je favoriete decoratie – met motieven van papieren servetten of zelfs papieren zakdoekjes. Of het nu gaat om hout, karton, canvas, kurk, keramiek, terracotta, steen, beton, glas, metaal of kunststof: de Potch is op veel ondergronden te gebruiken. En het beste is: de Potch is ook geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.

Zo werkt het:

Breng de Potch gewoon dun aan op het voorwerp, leg de bedrukte servetlaag erop en bestrijk deze met Potch. Laat het afgewerkte voorwerp volledig drogen – en het is klaar om cadeau te geven of in een arrangement te plaatsen.

Met Art Potch heb je dus niet alleen een veelzijdig en milieuvriendelijk product, maar ook een eenvoudige en effectieve manier om je knutselprojecten te verfraaien. Probeer het toch eens uit en ontwerp je eigen, unieke decoratieobjecten!

Tips voor gebruik:

Toepasselijkheid to: Bijna alle oppervlakken, speciaal voor servettentechniek.

Aanbrengen met: Penseel.

Voorbereidingen: Het oppervlak moet droog, schoon en vrij van stof en vet zijn.

Toepassing: Breng een dunne laag Potch aan op het object. Leg de bovenste, bedrukte servetlaag erop en breng een laag Potch aan.

Begeleiding in het kader van de CLP-verordening
niet onderworpen aan classificatie/etikettering
  • Leeftijdsadvies: vanaf 6 jaar
  • Van toepassing op: Acrylglas, Vilt, Tegels, Fotopapier, Gips, Glas, Hout, Keramiek, Kurk, Creatieve gietverbindingen (uitgehard), Kunststof, Leder, Linnen, MDF, Modelleerklei, Papier, Papiermache, Karton, Steen, Piepschuim, Terracotta / Klei, Textiel / Stoffen
  • Toepassingsgebied: Binnen/buiten
  • Zijdemat: ✓
  • Transparante: ✓
  • Toe te passen met: Penseel
  • Vulvolume: 150 ml
  • Oplosmiddelvrij: ✓
  • Fabrikant informatie
Waterbasis Waterbasis
Waterdicht Waterdicht
Weerbestendig Weerbestendig
Made in Germany Made in Germany
Artikel delen

Bestel nu samen

Grote hoeveelheidkleine prijs

KREUL Art Potch Lak & Lijm "Mat", 257 g / 250 ml
Vulvolume: 250 ml
Oplosmiddelvrij
7,79 €
(1 l = 31,16 €)
Adviesprijs 9,29 €

Productaanbevelingen

Productaanbevelingen

Ons eigen merk

Laat je creativiteit de vrije loop met onze VBS Servetvernis "Mat"! Dit veelzijdige product combineert lijm en vernis in één en is speciaal ontwikkeld voor servettentechnieken op waterbasis. Je zult versteld staan hoe gemakkelijk deze vernis te gebruiken is: Het droogt mat op en kan zowel onder als op rijstpapier of servetten worden gebruikt. Of je nu karton, steen, terracotta of hout gebruikt, de vernis hecht betrouwbaar en zorgt voor een professionele afwerking. Dankzij de geurloze en lichtechte eigenschappen blijft je kunstwerk lang stralend mooi.

Breng de vernis aan met een penseel en verdeel het vanuit het midden naar buiten toe om lelijke luchtbellen te voorkomen. Je project kan net zo uniek zijn als jijzelf, als decoratieve blikvanger in de woonkamer of als persoonlijk cadeau.

Bestel nu de VBS Servetvernis "Mat" en begin je volgende DIY project.

3,69 €
(1 l = 36,90 €)

Beoordelingen

Dit artikel is nog niet beoordeeld.

Laatst bezocht

Garantielabel

Het artikel is succesvol aan uw winkelwagen toegevoegd.
Je winkelwagen is nog leeg
Cookies en andere technologieën toestaan?

Wij verwerken uw gebruikersgegevens door middel van 16 cookies en andere analyse- en traceringstechnologieën ("cookies") om de website te optimaliseren, gebruikersprofielen op te stellen en op interesses gebaseerde advertenties weer te geven. We hebben ook toegang tot informatie op uw eindapparaten of halen deze informatie op. Sommige van de op deze manier verzamelde gegevens geven we ook door aan onze partners, die buiten de Europese Unie gevestigd kunnen zijn, bijvoorbeeld in de Verenigde Staten (zie „Privacyverklaring“). Het kan niet worden uitgesloten dat uw gegevens worden gekoppeld aan andere gegevens die al over u zijn opgeslagen. Door op de knop "Accepteren" te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van uw gegevens. U kunt het gebruik van uw gegevens weigeren door op "Weigeren" te klikken. Om uw toestemming op elk gewenst moment in te trekken, ook voor de toekomst, om uw instellingen te wijzigen of voor meer informatie, klikt u op "Privacy-instellingen" in de voettekst van elke pagina.

Verdere opties
Instellingen
Cookies zijn tekstbestanden die door uw webbrowser op uw computer worden geplaatst om bepaalde informatie op te slaan.
altijd actief
Essentiële functionaliteiten
Gegevens die via deze diensten worden verzameld, zijn nodig om basisfuncties voor winkelen te bieden en de technische prestaties van de website te garanderen. Hiervoor wordt informatie uitgewisseld met betrouwbare analysepartners.
Analysecookies voor een betere dienstverlening
We verzamelen en bewaren gegevens die worden gebruikt om gebruikersgedrag te analyseren en te evalueren om onze diensten te verbeteren. Hierdoor kunnen we bijvoorbeeld de gebruiksvriendelijkheid van uw klantenaccount verbeteren. Hiervoor wordt informatie uitgewisseld met betrouwbare analysepartners. Dit omvat de volgende 1 Cookies en externe aanbieders:
- Google Analytics van Google Google Ireland Limited
- Microsoft Clarity van Microsoft Corp.
Marketing cookies
We verzamelen en bewaren gegevens voor advertentiedoeleinden, waardoor we voor jou relevante advertenties kunnen weergeven op partnersites, in apps & e-mails. Voor dit doel wordt informatie gedeeld met vertrouwde reclamepartners. Hieronder vallen de volgende 14 cookies en derde partijen:
- Google Klantbeoordelingen door Google LLC
- Custom Audiences remarketingfunctie van Meta Platforms Ireland Limited.
- Google Conversion Tracking van Google Ireland Limited
- Remarketing of "Vergelijkbare doelgroepen" functie van Google Ireland Limited
- Microsoft Advertising van Microsoft Corporation
- Affiliate programma "Awin" van AWIN AG
- Facebook van Meta Platforms Ireland Limited
- Instagram van Meta Platforms Ireland Limited
- Pinterest van Pinterest Inc.
- Embedding van YouTube-video's van Google Ireland Limited
- Live chat systeem van MessageBird B.V. (en deze partner dan Sentry van Sentry en Polyfill.io van The Financial Times Limited)
- Gepersonaliseerde aanbevelingen van Optimizely Inc.
- Trustbadge van Trusted Shops AG
- Google Tag Manager van Google Ireland Limited