




Wolle Living wordt geleverd als een bol van 100 g en heeft een looplengte van ongeveer 110 m. Gebruik voor haken en breien een naald met een dikte van 8 - 9 mm.
Met de Wolle Living kun je heerlijke knuffelzachte accessoires maken zoals dikke truien, jassen, mutsen, sjaals en lussen in een grove stekenlook . Het is verwarmend, zacht en krast niet op de huid. Chique woonaccessoires zoals dekens, kussens, zitkussens en nog veel meer kunnen ook heel goed gemaakt worden met Living wol. Hier komen de structuur en het kabelpatroon bijzonder goed tot hun recht.
Voor een trui in maat 38 heb je 800 g Wolle Living nodig.
 Het kledingstuk mag niet met bleekmiddel worden behandeld, d.w.z. dat het alleen met kleur en een mild wasmiddel mag worden gewassen.
 Het kledingstuk mag niet met bleekmiddel worden behandeld, d.w.z. dat het alleen met kleur en een mild wasmiddel mag worden gewassen.  Niet strijken.
 Niet strijken.  Het kledingstuk kan worden gereinigd met perchloorethyleen, koolwaterstof, R113 en R11 oplossingen, met beperkingen ten aanzien van temperatuur en vochttoevoeging.
 Het kledingstuk kan worden gereinigd met perchloorethyleen, koolwaterstof, R113 en R11 oplossingen, met beperkingen ten aanzien van temperatuur en vochttoevoeging.  11 M, 16 R
 11 M, 16 R  8,0-9,0
 8,0-9,0  Milieuvriendelijk
 Milieuvriendelijk  Niet geschikt voor droogtrommel.
 Niet geschikt voor droogtrommel.  Wassen in het fijnwasprogramma, bijv. fijnwasprogramma of onderhoudsvriendelijk programma, op een temperatuur van max. 30 °C.
 Wassen in het fijnwasprogramma, bijv. fijnwasprogramma of onderhoudsvriendelijk programma, op een temperatuur van max. 30 °C.